Dinozor Orman Kaçış

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.7 MB
  • Version 3.8.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Dinozorların bulunduğu bir ormana düşseydiniz ne yapardınız? Bu mükemmel oyunda tüm cevapları bulun.

 Tatile çıkmış bir çift ve ıssız bir orman... Bu ormanda sizi bekleyen büyük sürpriz bulunmakta. Çeşit çeşit dinozorların bulunduğu bu korkunç ormana yanlışlıkla girdiğinizde siz ne yapardınız ? BU korkunç durumdan kurtulmanın yollarını nasıl arardınız? İşte bu oyun da tam bu konu üzerinde. Birbirinden farklı ve büyük dinozorların bulunduğu korkunç bir ormanda tek yapmanız gereken şey kaçmak. Kaçış yollarında bu büyük dinozorlara sakın yakalanmayın. 

 Heyecan ve aksiyon dolu olan bu mükemmel oyunda zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Yüksek görünüm kalitesi, inandırıcı ses efektleri ve görselleri ile siz oyunun içine çeken bu özellikler sayesinde çok daha fazla keyif alacaksınız. Bu özellikler sayesinde kendinizi oyunun içinde gibi hissedeceksiniz ve oyundan çok daha fazla keyif alacaksınız. Size heyecan dolu zamanlar yaşatacak olan bu efsane oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

 Çeşit çeşit özelliği ile sizi içine çekecek ve müthiş zamanlar yaşatacak olan bu harika oyun sizin de telefonunuzda olmalı. Bunun için yapmanız gereken ise çok kolay. Oyunu indir butonuna bir kere basarak bu efsanevi oyuna çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve bu oyun ile boş zamanlar artık dolu dolu geçsin. 

 

Daha Fazla Göster
Dinozor Orman Kaçış indir